KĘTY. Dwukilometrowy odcinek ul. Czajki czeka przebudowa jeszcze w tym roku

04 lipca 2016 Autor: sza

Gmina Kęty znalazła się w gronie samorządów, które otrzymały dotację na infrastrukturę drogową z budżetu państwa. To efekt zatwierdzonej przez wojewodę małopolskiego zmienionej listy wniosków, które zostały zakwalifikowane do dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.

Fot. kety.pl

Fot. kety.pl

Jak informuje kęcki magistrat, dzięki tej dotacji Gmina Kęty jeszcze w 2016 r. przebuduje blisko dwukilometrowy odcinek ul. Czajki od mostu na Potoku Bulówka – z wyłączeniem przebudowy samego mostu oraz najazdów na most – do skrzyżowania z ul. Kęckie Góry Północne, z wyłączeniem odcinka drogi „przez las” wyremontowanego przed czterema laty.

Wielkość dotacji to 50 proc. wartości kosztów kwalifikowanych zadania do kwoty 845.231,94 zł.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy