KĘTY. „Dziesiątka” zmieni swój wygląd

13 września 2017 Autor: sz
KĘTY. „Dziesiątka” zmieni swój wygląd

Kilka dni temu przekazano plac budowy pod planowaną od dawna inwestycję „Termomodernizację budynku szkoły Powiatowego Zespołu nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach”.

W projekcie termomodernizacji budynku przewidziano m.in. wykonanie izolacji termicznej ścian fundamentowych, cokołów, ścian budynków oraz stropu. Wymieniona zostanie też stolarka drzwiowa. Wyremontowane zostaną istniejące schody wejściowych oraz wykonane zostaną remontowe roboty instalacyjne.

Inwestycja, która finansowana jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 oraz Powiatu Oświęcimskiego wyniesie blisko 1,7 mln złotych. Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na koniec listopada br.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy