KĘTY. Dzisiaj premiera nowego teledysku zespołu „Konwersja”

22 stycznia 2019 Autor: sz
KĘTY. Dzisiaj premiera nowego teledysku zespołu „Konwersja”

Dzisiaj „Dzień dziadka”. Właśnie z tej okazji odbędzie się dzisiaj premiera nowego teledysku kęckiego zespołu „Konwersja” do utworu „Dziadek”.

Zespół „Konwersja” istnieje od 2009 roku i pochodzi z Kęt. Tworzy go piątka muzyków, którzy przez okres 10 lat zagrali wiele koncertów, a także nagrali swoją pierwszą płytę pt. „Dzieciak”. Na krążku znalazło się 10 utworów opowiadających prawdziwe historie w klimacie szeroko rozumianego rocka. W utworze pt. „Huśtawka” gościnnie udział wziął Eugeniusz „Siczka” Olejarczyk z zespołu KSU.

- Warto zatrzymać się przy tych utworach, własne teksty są bardzo prawdziwe, a gdy posłucha się płytę po raz pierwszy, ona sama wraca i nadal chce się jej słuchać - zachęcają muzycy.

Aktualnie grupa ma na koncie trzy teledyski do utworów „Konwersja”, „Pirat” oraz „Dzieciak”.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

   www.optifloor.pl
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74