KĘTY. Głosuj na Kęty w plebiscycie Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce

31 lipca 2016 Autor: sz

Już jutro rusza plebiscyt Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce. Do udziału w konkursie zgłosiły się Kęty, które powalczą o nagrody, a wygrać można wieżę kwiatową, donicę dekoracyjną czy też bon o wartości 1000 zł na zakupy produktów firmy Terra Group.

KĘTY. Głosuj na Kęty w plebiscycie Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce

Głosować można od jutra do 29 sierpnia. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi dzień później, czyli 30 sierpnia.

Aby oddać głos na Kęty, należy wejść na stronę www.inspirowaninatura.pl gdzie znajduje się galeria konkursowa i kliknąć przycisk „głosuję” przy zdjęciu swojego faworyta. Dziennie można oddać tylko jeden głos. Tak więc, aby przyczynić się do wygranej Kęt, należy głosować codziennie.

W procesie głosowania nie ma potrzeby logowania się oraz udostępniania danych osobowych. Nie trzeba też mieć konta w żadnym z serwisów społecznościowych.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Do pisiorów, 31.07.2016 22:24
Weźcie i dajcie mu już stołek, np dyrektora Jelcza (pardon, od wczoraj zajęty), bo nas tu wszystkich zamęczy,
hotin, 31.07.2016 11:22
Mam pytanie. Czy aby nie posłanka Niedziela nie maczała w tym swoich spapranych rączek?