KĘTY. Jarmark Bożonarodzeniowy już w najbliższą niedzielę

13 grudnia 2017 Autor: sz
KĘTY. Jarmark Bożonarodzeniowy już w najbliższą niedzielę
W najbliższą niedzielę tj. 17 grudnia na kęckim Rynku odbędzie się coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy. Mieszkańcy, którzy odwiedzą serce miasta będą mogli zakupić świąteczne rękodzieła oraz lokalne produkty spożywcze.


Nie zabraknie także występów artystycznych oraz animacji dla dzieci.


Początek imprezy zaplanowano na godzinę 11.00.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy