KĘTY. Jarmark rzeczy ładnych i pięknych latawców - ZDJĘCIA

04 października 2016 Autor: raf

W ramach cyklu „Wieś pełna skarbów” kęcki Dom Kultury wypełnił się rzeczami ładnymi. - Na jarmarku swoje rękodzieła wystawili twórcy biżuterii, zabawek, decoupage'u na szkle, drewnianych układanek, przedmiotów codziennego użytku, obrazów, kwiatów papierowych i wielu innych ładnych rzeczy - mówi Elżbieta Kózka z placówki przy ul. Żwirki i Wigury 2a.

Fot. DK Kęty

Fot. DK Kęty

Podczas jarmarku, który odbył się 2 października można było degustować ciasta upieczone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Bulowic, obejrzeć występy zespołów folklorystycznych „Kęty” i „Małe Kęty”. Najmłodsi chętnie wzięli udział w warsztatach tworzenia drewnianych układanek.

 

Tego samego dnia rozstrzygnięto konkurs na najlepszy latawiec.

 

Decyzją jury w składzie: Sylwia Brzozowicz - dyrektor Domu Kultury w Kętach, Aneta Merta - reprezentantka Lokalnej Grupy Działania „Dolina Soły” oraz Dominik Rogus - plastyk, instruktor DK, zadecydowało, że w konkursie na najlepszy latawiec zwyciężają:

 

I miejsce ex aequo: Adrian Grzywa, Samuel Poręba, Edyta Klęczar. Wyróżnienia otrzymali: Kacper Grzywa, Joanna Dzikowska, Jakub Baron.

Organizatorami Jarmarku Rzeczy Ładnych był Dom Kultury w Kętach i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły”.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy