KĘTY. Kabaret Smile i Małgorzata Ostrowska porwali publiczność do zabawy - ZDJĘCIA

19 czerwca 2017 Autor: sz

Pierwsze dwa dni święta Gminy Kęty nie należały do najlepszych. Zabawę zepsuła pogoda. Na szczęście podczas trzeciego dnia, w którym na scenie wystąpił kabaret Smile i Małgorzata Ostrowska z zespołem pogoda dopisała. -W dniu dzisiejszym mamy historyczną chwilę, mianowicie są Dni Kęt i świeci słońce, dawno nam się to nie zdarzyło – podkreślił żartobliwie burmistrz Gminy Kęty, Krzysztof Klęczar. Zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z ostatniego dnia zabawy.

fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy