KĘTY. Każdy punkt na wagę złota, oko w oko z liderem

03 lutego 2014 Autor: plin

Już w najbliższą środę kolejny mecz siatkarzy pierwszoligowego Kęczanina Kęty. - Podopieczni Marka Błasiaka i Macieja Gruszki tym razem zmierzą się z niekwestionowanym liderem sezonu 2013/2014 - drużyną MKS Banimex Będzin - zapowiadają kęccy samorządowcy.

KĘTY. Każdy punkt na wagę złota, oko w oko z liderem

Początek spotkania o godzinie 19. - Przypominamy, że nasi siatkarze obecnie plasują się na ósmym miejscu ligowej tabeli. Taka pozycja na koniec rundy zasadniczej zagwarantowałaby im utrzymanie i wejście do fazy play-off. Dlatego każdy kolejny punkt zdobyty przez kęcką drużynę jest teraz na wagę złota - podkreśla Karina Zoń z wydziału promocji i rozwoju Urzędu Gminy Kęty.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
kibic, 03.02.2014 08:55
Hej!Hej!Kęczanin!