KĘTY. Klucze i tablet czekają na właścicieli w komisariacie

10 lipca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Policjanci z komisariatu w Kętach poszukują właściciela tabletu marki Apple iPad, który został znaleziony 28 czerwca przez jednego z pasażerów w busie relacji Bielsko-Biała - Kraków. Do odebrania są także czyjeś klucze, które zostały znalezione przez mieszkankę Kęt 30 czerwca w parku przy ulicy Spacerowej.


Prawowici właściciele są proszeni o odbiór zguby w kęckim komisariacie. Wcześniej można skontaktować się telefonicznie z policjantami tutejszego komisariatu dzwoniąc pod numer 33 845 33 22.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy