KĘTY. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. Przez rowerzystę

25 kwietnia 2018 Autor: sz
KĘTY. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych. Przez rowerzystę
We wtorek około godziny 16.00 w Rynku Głównym w Kętach doszło do zdarzenia drogowego. W sercu miasta zderzył się rowerzysta z pieszą.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 43-letni mieszkaniec Porąbki, jadąc na rowerze potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 57-letnią kęczaninkę – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Piesza w wyniku potrącenia upadła na jezdnie doznając urazu głowy. Dokładnie okoliczności tego zdarzenia ustalą policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy