KĘTY. Kolizja chevroleta z ciężarówką. Kierowcy to obcokrajowcy.

21 kwietnia 2017 Autor: sz

Osobowy chevrolet najechał na tył ciężarowego mana. Jak się okazało, kierowcy obu pojazdów byli obcokrajowcami. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

KĘTY. Kolizja chevroleta z ciężarówką. Kierowcy to obcokrajowcy.

Do kolizji drogowej doszło w czwartek około godziny 12.50 na ulicy Wyszyńskiego w Kętach. Uczestnikami zdarzenia byli dwaj obcokrajowcy.

-W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że obywatel Ukrainy, kierując samochodem marki chevrolet najechał na tył samochodu ciężarowego marki man, którym kierował obywatel Bułgarii – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Podczas kolizji ucierpiały tylko pojazdy. Nikomu nic się nie stało, a sprawca zdarzenia został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy