KĘTY. Kompleks sportowy przy "Koperniku" zostanie rozbudowany

10 kwietnia 2018 Autor: red
KĘTY. Kompleks sportowy przy "Koperniku" zostanie rozbudowany
Siedem długich lat trwały starania dyrekcji kęckiego "Kopernika" i władz powiatu o rewitalizację i rozbudowę bazy sportowej przy szkole. W końcu zostały zwieńczone sukcesem. Pełny koszt metamorfozy sięga kwoty 2,7 mln zł.

Złożony przez Powiat Oświęcimski wniosek o dofinansowanie projektu obejmującego rewitalizację i rozbudowę kompleksu sportowego przy Powiatowym Zespole Nr 10 SME im. M. Kopernika w Kętach pozytywnie przeszedł ocenę formalną, finansową i merytoryczną.

W rozbudowanym kompleksie sportowym znajdą się: boisko do siatkówki plażowej, boisko wielofunkcyjne do kosza, siatkówki i tenisa ze sztuczną nawierzchnią, bieżnia czterotorowa, bieżnia na 60 m, skocznia do skoku w dal i trójskoku, rzutnia do pchnięcia kulą, zeskok do skoku wzwyż.

Uchwałą Zarządu Województwa Małopolskiego projekt uzyskał dofinansowanie w kwocie 2 042 256, 90 zł.

- Pełny koszt rozbudowy kompleksu sportowego wyniesie 2,7 mln zł, czyli dofinansowanie ze środków zewnętrznych wyniesie około 75%. Inwestycja zostanie przeprowadzona w latach 2019-2020 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego - informuje dyrekcja szkoły.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy