KĘTY. Kompleksowy obszar rekreacyjny za 4,5 mln zł

17 maja 2018 Autor: red
Fot. UM Kęty

Fot. UM Kęty

W toku jest przebudowa terenów rekreacyjnych przy ul. Sobieskiego. - Wykonano już widownię na „górce” o konstrukcji żelbetowej. Trwają również prace związane z budową budynku zaplecza. Obecnie wznoszone są ściany budynku i częściowo wykonana została konstrukcja stropów - donosi kęcki magistrat.

Na dachu budynku zaplecza powstanie taras widokowy. Przebudowywane jest również ogrodzenie terenów rekreacyjnych.

- Rozpoczęła się przebudowa drogi powiatowej ul. Legionów i ul. Sobieskiego, która obejmuje utworzenie 13 nowych miejsc postojowych wraz z przebudowanym chodnikiem wzdłuż ul. Legionów od strony terenów rekreacyjnych - informuje magistrat.

Zostaną także przebudowane chodniki na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego z ul. Legionów, przejście dla pieszych na ul. Legionów przed skrzyżowaniem z ul. Sobieskiego oraz zjazd do terenów rekreacyjnych.

Inwestycja, która pochłonie 4,5 mln zł, potrwa do września br. W wyniku realizacji projektu wspomniane tereny będą tworzyły kompleksowy obszar rekreacyjny. Tym samym powstanie ważny element bazy sportowo-rekreacyjnej Kęt.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy