KĘTY. Kontynuuje rodzinne tradycje. Jego "Czas" wypełnia fotografia

27 lutego 2018 Autor: red
KĘTY. Kontynuuje rodzinne tradycje. Jego "Czas" wypełnia fotografia

Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach zaprasza w środę 28 lutego (o godz. 17.30) na wernisaż wystawy Patryka Janczukowskiego pt. „Czas”. - Czekałem przez wiele lat, aby móc zrealizować tę wystawę właśnie w Kętach, w mieście, z którego pochodzę - cieszy się autor

Na wystawie zobaczymy zbiór fotografii portretowej, który był realizowany na przestrzeni wielu lat.

Patryk Janczukowski pochodzi z rodziny fotografów. Jego pradziadek Franciszek Krawiec jako pierwszy w rodzinie podjął się tego fachu. Jeszcze przed wojną prowadził zakład fotograficzny w mieście.

Patryk ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej oraz studia wyższe w zakresie sztuk pięknych, gdzie otrzymał tytuł magistra sztuki. W dorobku ma wiele wystaw w kraju i za granicą. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, grafiką, rzeźbą oraz fotografią artystyczną.

Prace będzie można oglądać do 16 marca.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy