KĘTY. „Kopernik” i „Wyspian” otwierają drzwi dla gimnazjalistów

26 kwietnia 2017 Autor: sz

Już jutro dwie kęckie szkoły organizują Dzień Otwarty. Uczniowie trzecich klas gimnazjum wraz z nauczycielami będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną popularnego „Kopernika” oraz „Wyspiana”.

Dzień otwarty 2016 w "Koperniku". fot. www

Dzień otwarty 2016 w "Koperniku". fot. www

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne Powiatowego Zespołu nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. M. Kopernika oraz Powiatowego Zespołu nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. S. Wyspiańskiego w Kętach serdecznie zapraszają jutro (czwartek) na Dzień Otwarty.

Gimnazjaliści, którzy odwiedzą szkoły będą mogli zapoznać się z proponowaną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018. Uczniowie będą mogli również zwiedzić klasopracownie, sale gimnastyczną, bibliotekę, a także porozmawiać z nauczycielami i uczniami.

W „Koperniku” drzwi będą otwarte w godzinach od 9.00 do 14.00, natomiast w „Wyspianie” od 8.15 do 15.00.a

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy