KĘTY. Kopernik lubi angielski

13 października 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Dla uczniów „Kopernika” angielski nie jest problemem. We wtorek uczniowie Powiatowego Zespołu nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. M. Kopernika w Kętach wybrali się do krakowskiego teatru Variette na spektakl angielskiego teatru The British Theatre.

-Tym razem amerykańska sztuka Fahrenheit 451 Ray’a Bradburego przeniosła widzów w futurystyczną wizję świata, w którym totalitaryzm chce unicestwić książki, a tym samym wolność myśli i słowa człowieka. Jak zwykle grupa teatralna The British Theatre zachwyciła nietuzinkowa fabułą, wspaniałą grą aktorów, pomysłową choreografią i muzyką znakomicie podkreślającą nastrój – informuje nauczyciel kęckiego „Kopernika”.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy