KĘTY. Kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach z monitoringu?

08 lutego 2018 Autor: png
KĘTY. Kto rozpoznaje mężczyznę na zdjęciach z monitoringu?
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach prowadzą czynności mające na celu ustalenie personaliów mężczyzny, podejrzanego o uszkodzenie wyświetlacza bankomatu, znajdującego się w Kętach na Osiedlu 700-lecia. Do zdarzenia doszło w nocy z 27 na 28 stycznia. Policjanci prowadzący postępowanie zabezpieczyli monitoring na którym utrwalony został wizerunek podejrzanego, a także towarzyszącej mu kobiety.

W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Anonimowość rzecz jasna jest zapewniona.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy