KĘTY. Łatwiejszy dostęp do kęckich nekropolii. Działa Grobonet

05 kwietnia 2017 Autor: sz

Grobonet to system, w którym w szybki sposób można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące nekropolii. Ruszyła „Wyszukiwarka osób pochowanych na cmentarzach w Gminie Kęty”.

KĘTY. Łatwiejszy dostęp do kęckich nekropolii. Działa Grobonet

Grobonet w Gminie Kęty działa od wtorku. System ma umożliwiać m.in. odnalezienie swoich bliskich w bazie pochowanych, ustalenie dokładnej lokalizacji ich grobu na mapie wybranego cmentarza, czy też zapoznanie się z aktualnymi rocznicami.

Wszystkie wyszukane w systemie informacje można zapisać lub wydrukować.

Do „Wyszukiwarki osób pochowanych na cmentarzach w Gminie Kęty” można wejść poprzez stronę internetową Gminy Kęty.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy