KĘTY. Miał uszkodzony pojazd i odebrany dowód rejestracyjny. Spowodował kolizję

09 stycznia 2020 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

We wtorek w godzinach wieczornych na ulicy Kościuszki w Kętach doszło do zdarzenia drogowego.

19-letni mieszkaniec powiatu bielskiego, kierując bmw najechał na tył skręcającego w lewo samochodu marki citroen, którym kierował 44-letni kęczanin. W zderzeniu pojazdów nikt nie ucierpiał. 19-latek został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

-Dodatkowo okazało się, że kierowca bmw wsiadł za kierownicę, wiedząc, że pojazd nie jest dopuszczony do ruchu, ponieważ w dniu 3 stycznia br. mundurowi zatrzymali dowód rejestracyjny, w związku z uszkodzoną szybą – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Za powyższe wykroczenie na kierowcę został nałożony kolejny mandat karny – dodaje rzeczniczka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy