KĘTY. Miała 3,2 promila alkoholu. Spowodowała kolizję i odjechała z miejsca zdarzenia

07 stycznia 2020 Autor: zyg
KĘTY. Miała 3,2 promila alkoholu. Spowodowała kolizję i odjechała z miejsca zdarzenia

W mienioną sobotę około godziny 13 na jednym z parkingów przy ulicy Fabrycznej w Kętach doszło do kolizji.

Fiat seicento podczas cofania uderzył w nissana, w którym siedział właściciel pojazdu. Sprawca zdarzenia odjechał z miejsca kolizji. Poszkodowany natychmiast pojechał za fiatem, który skręcił na teren posesji. Kierowcą okazała się kobieta, która wysiadła z pojazdu i szybko weszła do domu. Kierowca nissana natychmiast zawiadomił policję. Ta w krótkim czasie pojawiła się na miejscu.

-Badanie stanu trzeźwości 30-letniej kobiety wykazało 3,20 promila alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Zatrzymana trafiła do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Następnego dnia podejrzanej postawiono zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – dodaje rzeczniczka.

Kierującej fiatem grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch. Kobieta poniesie również wysoką grzywnę oraz straci prawo jazdy.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy