KĘTY. Mini wystawa „Do szopki, hej Pasterze!”

05 grudnia 2017 Autor: sz
KĘTY. Mini wystawa „Do szopki, hej Pasterze!”
Już 8 grudnia w Muzeum im. Aleksandra Kłosińskiego w Kętach rusza prezentacja eksponatów związanych z Bożym Narodzeniem.


Jedną z głównych atrakcji mini wystawy będzie szopka wykonana przez Tadeusza Matusiaka. Osoby, które odwiedzą kęckie muzeum będą mieli możliwość podziwiania zimowego stroju laskiego, turonia oraz pięknych kart pocztowych.


-W czasie wystawy będzie można zapoznać się z dawnymi potrawami wigilijnymi oraz przepisami ze starych, kęckich notatników kucharskich. A całości dopełniać będzie tradycyjnie ubrana choinka – zachęcają organizatorzy.


Mini wystawę będzie można oglądać do 21 stycznia.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy