KĘTY. Modernizacja pływalni wpłynęła na komfort użytkowników

17 października 2016 Autor: raf

Dobiegły końca prace remontowe na kęckiej pływalni. Chcący skorzystać z uroków tego przybytku mają teraz do dyspozycji sporą dawkę luksusu. Pierwsi klienci mogli ocenić metamorfozę pływalni już pod koniec zeszłego tygodnia.

Fot. kety.pl

Fot. kety.pl

Efektem modernizacji są dwie nowoczesne wanny jacuzzi, z których każda może pomieścić do 12 osób, dwie wyremontowane sauny suche, oraz wydzieloną część dla klientów sauny z dwoma prysznicami i tzw. wiadrem bosman. Słowem żyć, nie umierać!

- Wpłynie to na poprawę komfortu i bezpieczeństwo użytkowników - nie mają wątpliwości kęccy urzędnicy.

Przy okazji przypominamy, że do 19 października trwa głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego.

- Serdecznie zachęcamy do oddania swojego głosu na ZADANIE NR 6 - Montaż windy w budynku krytej pływalni - informuje magistrat.

Więcej informacji:

TUTAJ

TUTAJ


Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Saunowicz, 17.10.2016 11:29
Przy okazji remontu mogli połączyć te dwie małe sauny i zrobić jedna dużą