KĘTY. Motocykl rozpadł się na kawałki. Dwie osoby trafiły do szpitala

16 czerwca 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W sobotni wieczór na skrzyżowaniu ulicy Jana III Sobieskiego i Nieznanego Żołnierza w Kętach doszło do poważnego zdarzenia drogowego.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż kierujący fiatem sitlo wyjeżdżając z ulicy podporządkowanej zderzył się z motocyklem marki suzuki, który jechał główną drogą – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. -Wskutek zderzenia pojazdów motocykl uderzył w pieszego, który stał na chodniku – dodaje rzeczniczka prasowa.

Siła uderzenia była tak mocna, że motocykl rozpadł się na części, które porozrzucane były w obrębie kilkudziesięciu metrów. W samochodzie uszkodzone zostały tylko światła i zderzak.

Do szpitala na badania został przewieziony motocyklista oraz pieszy. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z oświęcimskiej drogówki.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Szwagier, 29.06.2019 02:35
W którym miejscu motocykl rozpadł się na 2 części, skoro na zdjęciach jest cała rama. To że plastikowe owiewki odpadly przy uderzeniu to normalne. Kto to pisze? Nagłówek jak z faktu. Porażka Osw24
OSW, 19.06.2019 22:08
Tu blokują wiadomości? Wszystkie treśći na oświęcimskie 24 krytykujące obecnego prezydenta są blokowane......Stąd brak komentarzy
xyz, 16.06.2019 15:17
Rozumiem, że prędkość tutaj również nie miała znaczenia?!
ścigacz spawany?, 16.06.2019 10:41
stara płyta: jechał przepisowo (???), no i składak (nie) był spawany. Standardowo rama nie rozpada się na 2 części, no chyba że jest spawana z kilku części.

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink6 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 65
Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęwww.optifloor.plMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 76