KĘTY. Na szczęście było to tylko draśnięcie

30 lipca 2014 Autor: plin

Nieprzyjemne zdarzenie przy ul. Kościuszki. 68-latek wracał ze sklepu. Spotkał dwóch mężczyzn. Padło pytanie, czy ma papierosy. Odparł, że nie ma. Został zraniony w szyję.

KĘTY. Na szczęście było to tylko draśnięcie

Przedwczoraj o godzinie 18.40 lekarz powiadomił funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Kętach, że zgłosił się do niego 68-latek z raną ciętą szyi. Policjanci pojechali do placówki medycznej.

- Ustalili, że 68-latek około godziny 15.30 wracał ze sklepu chodnikiem wzdłuż ulicy Kościuszki. Dwóch mężczyzn zapytało go, czy ma papierosy. Kiedy odparł, że ich nie posiada, poszli dalej, jednakże po chwili jeden z nich cofnął się i drasnął mieszkańca Kęt nieustalonym przedmiotem w okolice szyi - opisuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Pokrzywdzony wrócił do domu. Po kilku godzinach, gdy zauważył, że rana zaczęła silniej krwawić, poszedł do lekarza. - Jak się okazało, rana była powierzchowna, po opatrzeniu mężczyzna udał się do domu - dodaje policjantka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

obbb, 01.08.2014 11:15
sama patologia w tych Kętach
Azam, 30.07.2014 15:01
Ludzie są [ciach!] jak można coś takiego komuś zrobić !!!!!