KĘTY. Nowy radiowóz w rękach kęckich policjantów

07 stycznia 2018 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Od kilku dni policjanci z Komisariatu Policji w Kętach mają do dyspozycji nowy oznakowany radiowóz. Nowy pojazd to opel astra z silnikiem 1,6 i mocy blisko 200KM. Samochód będzie wykorzystywany przez funkcjonariuszy prewencji do służby patroli interwencyjnych na terenie Gminy Kęty.

Podczas symbolicznego przekazania pojazdu policjantom, burmistrz Miasta i Gminy Kęty, Krzysztof Klęczar bardzo dobrze ocenił współpracę z kęckimi policjantami. Sternik Gminy Kęty dostrzegł zaangażowanie funkcjonariuszy w realizację działań mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz niesienie pomocy mieszkańcom.

-Za dotychczasową bardzo dobrą współpracę oraz wsparcie Policji w działaniach dot. poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy policjantów, podziękowania na ręce Burmistrza przekazał Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu. W imieniu policjantów z Komisariatu Policji w Kętach, podziękowania złożył Maciej Molenda Komendant Komisariatu Policji w Kętach. - informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Radiowóz został kupiony pół na pół z budżetu Policji oraz budżetu Miasta i Gminy Kęty.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Frania, 09.01.2018 16:32
Gdy pracodawca kupi murarzowi młotek też robi taki cyrk?