KĘTY. Obwodnicą zachodnią Kęt pojedziemy dalej

11 grudnia 2019 Autor: zyg
fot. UG Kęty

fot. UG Kęty

We wtorek w Urzędzie Gminy w Kętach została podpisana umowa na realizację prac budowlanych w ramach zadania „Budowa drogi gminnej obwodnicy zachodniej Kęt – etap II odcinek północno-zachodni od km 2+162 do km 2+646 w miejscowości Kęty, gmina Kęty”.

Budowa odcinka od ronda przy drodze wojewódzkiej nr 948 do drogi powiatowej – ul. Staszica będzie kosztowała 5 834 790,77 złotych. Inwestycja zostanie dofinansowania w kwocie ok. 3 500 000 zł, co stanowi 60% kosztów kwalifikowanych zadania.

Umowa została zawarta między Gminą Kęty, którą reprezentował burmistrz Krzysztof Klęczar, a firmą Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. we Wrocławiu, reprezentowaną przez Karola Półgrabiego.

Budowa nowego odcinka drogi ma zakończyć się 16 października 2020 roku.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy