KĘTY. Oddaj krew dla najmłodszych

14 września 2017 Autor: sz
fot. nadesłane

fot. nadesłane

Już jutro kolejna akcja krwiodawstwa w Powiatowym Zespole nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Kętach. Z racji tego, iż wrzesień jest miesiącem świadomości chorób nowotworowych u dzieci, oddana krew będzie przeznaczona głównie dla najmłodszych.


Wszystkie osoby, które są zdrowe i mają ukończone 18 lat będą mogły oddać jutro krew w godzinach od 10.00 do 14.00. To już 59 akcja krwiodawstwa w kęckim „Koperniku”.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy