KĘTY. Pieniądze to nie wszystko... - ZDJĘCIA

27 marca 2017 Autor: red

Pod takim tytułem przeprowadzono w Kętach konkurs matematyczny w ramach obchodów dnia liczby "Pi" Konkurs został przygotowany przez Stowarzyszenie Doskonalenia i Rozwoju 4improve pod patronatem merytorycznym e-math.pl! oraz patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

fot. nadesłane

fot. nadesłane

W Powiatowym Zespole nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach udział w konkursie wzięło 26 czteroosobowych drużyn.

-Celem konkursu było propagowanie matematyki wśród wszystkich uczniów „Kopernika”, nawet tych (a może przede wszystkim), którzy nie lubią tego przedmiotu. Rozwiązywanie zadań sprawiało przyjemność, wystarczył otwarty umysł i chęć do zabawy – informują organizatorzy.

Po zakończeniu rywalizacji ogólnej potrzebna była dogrywka, która wyłoniła zwycięzców. Konkurs „Pieniądze to nie wszystko” wygrał zespół z klasy IP Szymon Nycz, Jakub Socjała, Adam Drabczyk oraz Marcel Czarnik.

Jak informują nauczycielki Barbara Czarnik oraz Barbara Tytko na wszystkich 104 uczestników czekały słodkie upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe i wysokie oceny za aktywność, oczywiście z matematyki.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy