KĘTY. Piłkarski turniej dla 2-letniej Zuzi już dzisiaj

07 stycznia 2018 Autor: sz
KĘTY. Piłkarski turniej dla 2-letniej Zuzi już dzisiaj

Dzisiaj o godz. 9.00 rozpocznie się dziewiąta już edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej, który tradycyjnie rozegrany zostanie w hali OSiR w Kętach.

Pieniądze zebrane podczas dzisiejszego Turnieju w całości przeznaczone zostaną na leczenie dwuletniej Zuzi Klimczyńskiej z Nidka, u której w wieku trzech miesięcy zdiagnozowano padaczkę lekooporną.


Choroba ta jest bardzo trudna do wyleczenia i Zuzia codziennie zmaga się z wieloma atakami padaczki. Choroby nie udało się zahamować żadnymi dostępnymi lekami w Polsce. Nadzieje na zdiagnozowanie Zuzi daje klinika padaczki w Niemczech.Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy