KĘTY. Poczta Polska wraca na osiedle 700-lecia

03 kwietnia 2017 Autor: sz

Dobra informacja dla mieszkańców osiedla 700-lecia w Kętach. Dzisiaj (3.04) wznawia swoją działalność Agencja Pocztowa zlokalizowana właśnie na tym osiedlu. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:00 do 16:00. Natomiast w piątki od godziny 8:00 do 20:00.

KĘTY. Poczta Polska wraca na osiedle 700-lecia

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
klient, 04.04.2017 15:57
Przede wszystkim ta placówka powinna byś czynna w niedzielę ,w godzinach od 9.00 do 13.30 ,żeby parafianie mieli możliwość zaraz po wyjściu z kościoła skorzystać z jej usług ,jak to czynią z OPTI i TESCO.