KĘTY. Pokaz pojazdów militarnych w sercu miasta

07 sierpnia 2018 Autor: red
Fot. UG Kęty

Fot. UG Kęty

Kilkanaście pojazdów militarnych - motocykli, jeepów i pojazdów transportowych opanowało kęcki Rynek w miniony piątek. Jednocześnie grupy rekonstrukcji historycznej prezentowały licznie przybyłym oryginalne umundurowanie, wyposażenie i broń.

Rynek niemal pękał w szwach w kulminacyjnym momencie pokazu pojazdów militarnych. Na dobry początek weekendu do Kęt przyjechali bowiem pasjonaci historii, którzy w sąsiedniej Porąbce wzięli udział w wydarzeniu rozrywkowo-edukacyjnym "Historie Frontowe".

- Wielką atrakcję na najmłodszych gości imprezy stanowiła możliwość obejrzenia wszystkich pojazdów od środka. Dzieci chętnie siadały za kierownicami zabytkowych maszyn oraz na pakach, by poczuć się jak prawdziwi żołnierze w drodze na pole walki - podkreślili organizatorzy tej niezwykle udanej imprezy.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy