KĘTY. Pół tysiąca osób przebiegło ulicami Kęt – GALERIA ZDJĘĆ

14 czerwca 2017 Autor: sz

W pierwszym w Kętach Biegu Ulicznym „Kęcka Piątka” wzięło udział ponad 500 osób. Uczestnicy biegu przebiegli ulicami miasta dystans 5 km. Jednocześnie na Stadionie Hejnał odbył odbył się Bieg Profilaktyczny dla Dzieci i Młodzieży „Uzależnia mnie tylko sport”. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

W biegu udział wzięło ponad 500 osób. Fot. Szymon Chabior

W biegu udział wzięło ponad 500 osób. Fot. Szymon Chabior

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy