KĘTY. Policja: Chronimy i pomagamy. Policjanci pomogli 65-letniej kobiecie

07 marca 2019 Autor: sz
KĘTY. Policja: Chronimy i pomagamy. Policjanci pomogli 65-letniej kobiecie

Z w nocy z poniedziałku na wtorek, kęccy policjanci otrzymali z Centrum Powiadamiania Ratunkowego nietypowe zgłoszenie.

Informacja dotyczyła niepełnosprawnej kobiety, która w jednym z mieszkań w Kętach wywróciła się i nie dała rady wstać.

- Mieszkanie znajdowało się na parterze, więc policjanci nie mogąc wejść drzwiami, do mieszkania dostali się przez okno. Po wejściu do środka przenieśli 65 – latkę na łóżko, a następnie w rozmowie z kobietą ustalili, że w wyniku upadku nie doznała żadnych obrażeń ciała i nie potrzebuje lekarza – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy