KĘTY. Policja poszukuje sprawcy oraz świadków zdarzenia drogowego

11 czerwca 2019 Autor: sz
KĘTY. Policja poszukuje sprawcy oraz świadków zdarzenia drogowego
Kęccy policjanci prowadzą czynności związane z wypadkiem drogowym, do którego doszło w poniedziałek 20 maja br. około godziny 12.00 na ulicy Sobieskiego w Kętach.

Z relacji 68-letniej mieszkanki Malca wynika, iż kierowca białego samochodu osobowego najechał jej na lewą stopę w momencie kiedy kobieta prowadząc rower przechodziła przez przejście dla pieszych.

-Kierowca samochodu młody mężczyzna zatrzymał się i zapytał czy kobieta potrzebuje pomocy medycznej, jednakże wtedy 68 – latka stwierdziła, że takiej pomocy nie potrzebuje. Po kilku dniach okazało się jednak, że doszło do urazu jednej z kości śródstopia wiec kobieta powiadomiła Policję – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci z Kęt proszą kierowcę uczestniczącego w zdarzeniu oraz świadków o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr telefonu 33 854 33 22 lub 997.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy