KĘTY. Policjanci apelują do kierowcy feralnego auta

06 listopada 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Wczoraj o godz. 16.30 na skrzyżowaniu ulic Kantego z ulicą Ogrodową 27-letni mieszkaniec Gminy Kęty jadąc motocyklem marki Honda, aby uniknąć zderzenia ze skręcającym w lewo samochodem marki Renault Megane, w sposób kontrolowany „położył” motor na jezdni.

Motocyklista doznał jedynie stłuczeń.

- Policjanci chcąc wyjaśnić szczegóły zdarzenia apelują do kierowcy czerwonego renault megane o zgłoszenie się do Komisariatu Policji w Kętach. Funkcjonariusze proszą również o kontakt z policjantami z komisariatu w Kętach, świadków zdarzenia - apeluje asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

(Źródło: KPP Oświęcim)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy