KĘTY. Policjanci poszukują właściciela roweru

10 października 2016 Autor: raf

Policjanci z Kęt na terenie Osiedla 700-Lecia znaleźli porzucony rower. Aktualnie jednoślad znajduje się w kęckim komisariacie. Właściciel może odebrać zgubę osobiście bądź też wykręcając numer 33 845 33 22 i łącząc się z policjantami z tutejszego komisariatu.

Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
niedowiarek, 11.10.2016 10:36
Właściciel może odebrać rower telefonicznie? No niezłą mają technologię w kęckim komisariacie... :)