KĘTY. Policjanci poszukują złodzieja. Jest rysopis podejrzanego

04 lutego 2020 Autor: zyg
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

Funkcjonariusze z Kęt prowadzą dochodzenie mające na celu ustalenie i zatrzymanie kradzieży mieszkaniowej. Do zdarzenia doszło w piątek 17 stycznia br. około godziny 11.00 w jednym z domów przy ulicy Żeromskiego w Kętach.

-Złodziej wykorzystując zostawiony w drzwiach klucz dostał się do wnętrza w domu, z którego skradł biżuterię oraz pieniądze w kwocie 50 złotych – informuje Małgorzata Jurecka, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Na podstawie informacji od świadków sporządzony został rysopis nieznanego sprawcy kradzieży, który w dniu zdarzenia wychodził z posesji.

Sprawca ma około 40-50 lat. Ma około 180cm i jest szczupłej budowy. Mężczyzna ma krzaczaste brwi oraz charakterystyczny zarost. Ubrany był w czarną pikowaną kurtkę oraz granatowe spodnie przetarte na udach.

-W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które mogą pomóc w zidentyfikowaniu sprawcy na podstawie prezentowanego portretu pamięciowego. W tym celu prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach na numer telefonu 33 845 33 22 lub na numer alarmowy 112 -informuje rzeczniczka. -Zapewniamy anonimowość – dodaje Małgorzata Jurecka.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy