KĘTY. Pomogli strażacy ze Śląska

21 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

W nocy z niedzieli na poniedziałek doszło do pożaru domu jednorodzinnego przy ulicy Krakowskiej w Kętach.


Jako pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy zatrzymali przypadkowo przejeżdżających ulicą strażaków ze Śląska. Z części budynku, który nie był jeszcze objęty pożarem, policjanci i strażacy ewakuowali psy i koty, którymi pod nieobecność właścicieli opiekowała się sąsiadka.


-Z budynku wyniesiono również butlę z gazem. Pożar został ugaszony przez strażaków i aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia jego przyczyn – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Anonim, 23.08.2017 19:55
Bzdura, jako piersi na miejscu byli znajomi z Jastrzębia którzy krzyczeli czy ktoś ich słyszy, pomieszczenie było zadymione i nic nie było widać dlatego wołali po czym wybiegli policjanci.