KĘTY. Poszukują świadków wypadku na Sobieskiego

21 lutego 2014 Autor: plin

Policjanci poszukują świadków wypadku na ul. Sobieskiego w Kętach. Chodzi o zdarzenie z 10 lutego. Fiat punto potrącił pieszego. Stało się to w okolicach przejścia dla pieszych.

Fot. Policja

Fot. Policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach starają się ustalić dokładne okoliczności wypadku, do którego doszło 10 lutego ok. godz. 5.45 na ul. Sobieskiego. - Jak wstępnie ustalili, kierujący fiatem punto w okolicach przejścia dla pieszych potrącił mieszkańca Kęt. W wyniku potrącenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala - przypomina tę sytuację st. asp. Małgorzata Jurecka z KPP Oświęcim.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Kętach (tel. 33 845 33 22). - Zapewniamy anonimowość - dodają stróże prawa.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Mao, 22.02.2014 20:56
Zamiast robić to Straż Miejska,której mieszkańcy płacą gigantyczne pieniądze,zamieszczają na portalach ogłoszenia.Kiedy w końcu ktoś tych ludzi zmobilizuje do pracy ,lub po prostu wywali na zbity pysk by nie generowali strat w tym już tak zadłużonym budżecie Bąka.
z oświęcimia, 22.02.2014 18:06
ach znowu potrącony pieszy... no ale nic dziwnego skoro chodzą jak im się podoba, jakby byli nieśmiertelni, po co się rozglądać czy coś nie jedzie skoro i tak zawsze winny kierowca.