KĘTY. Potrącenie na ulicy Kościuszki

10 stycznia 2018 Autor: png
fot. KPP Oświęcim

fot. KPP Oświęcim

44-letnia mieszkanka Czańca, kierująca samochodem marki Toyota Corrolla potrąciła 66-letniego mieszkańca Kęt. Do wypadku drogowego doszło wczoraj na ulicy Kościuszki w Kętach w godzinach popołudniowych. Starszy mężczyzna przeprowadzał rower przez jezdnię.

Pieszy został przewieziony do szpitala na leczenie. Badanie stanu trzeźwości uczestników zdarzenia wykazało, że kierująca samochodem była trzeźwa. Z kolei 66-latek miał w organizmie 1,99 promila alkoholu. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności w jakich doszło do tego wypadku drogowego.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy