KĘTY. Radni Miejskiej Rady Seniorów spotkali się z burmistrzem

06 sierpnia 2017 Autor: sz
fot. Urząd Gminy Kęty

fot. Urząd Gminy Kęty

W minionym tygodniu w Sali Narad Urzędu Gminy Kęty odbyło się spotkanie Miejskiej Rady Seniorów. W spotkaniu wzięli udział także burmistrz Gminy Kęty - Krzysztof Klęczar, sekretarz Gminy – Ewelina Jura-Bączek, Urszula Hilarowicz-Chilarska oraz Maria Kusak-Kowalczyk z Kancelarii Urzędu.


Podczas spotkania podsumowano wizytacje terenowe, które zostały przeprowadzone przez radnych na terenie Gminy Kęty. Wizytacje odbyły się wspólnie z Młodzieżową Radą Miejską.


Burmistrz Gminy Kęty wyraził wdzięczność seniorom za trud i pracę, jakie wkładają w rozwój gminy.

Seniorzy, którzy wizytowali dzielnice i sołectwa przedstawili burmistrzowi propozycje zadań, które trzeba wdrożyć w najbliższym czasie.

-Wśród sugestii pojawiły się między innymi: oświetlenie dróg, postawienie koszy oraz ławek, poprawa oznakowania ulic, a także zorganizowanie kolejnej akcji sprzątania terenów wzdłuż rzeki Soły. Lista propozycji jest długa, lecz bardzo treściwa. W niektórych miejscach niewątpliwie zmiany i ulepszenia są konieczne – czytamy na stronie Urzędu Gminy Kęty.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy