KĘTY. Rusza rozbudowa alei Wojska Polskiego

19 października 2016 Autor: raf

Dziś o godz. 10 zaplanowano przekazanie placu budowy w celu rozbudowy alei Wojska Polskiego w Kętach (dojazd do Alumetalu i Tauronu). Koszt modernizacji tej drogi powiatowej opiewa na blisko 730 tys. zł.

Fot. powiat.oswiecim.pl

Fot. powiat.oswiecim.pl

Jak informuje starostwo, inwestycja obejmuje: rozbiórkę sieci energetycznej i słupów elektroenergetycznych, budowę jezdni, chodnika, zjazdów, sieci oświetleniowej kablowej i słupów  oświetleniowych, sieci kanalizacji deszczowej oraz zabezpieczenie infrastruktury technicznej.

Termin realizacji zadania zaplanowano na 30 listopada.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
Patriczxx, 20.10.2016 17:57
Najwyższy czas, bo droga wygląda fatalnie-chociaż i tak jest to słabe określenie... tylko pytanie, czy do końca listopada się wyrobią? Został miesiąc, a nawet nie ma wbitej łopaty...