KĘTY. Samochód zostanie zwrócony właścicielowi

27 lutego 2014 Autor: plin

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej forda, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego. Pojazd zostanie oddany właścicielowi.

KĘTY. Samochód zostanie zwrócony właścicielowi

Wczoraj około godziny 8.45 w Kętach na ul. Partyzantów policjanci zatrzymali do kontroli drogowej forda, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego. - Podczas kontroli, po sprawdzeniu numerów identyfikacyjnych w policyjnej bazie pojazdów utraconych, okazało się, że pojazd jest poszukiwany od lipca 2013 roku. Samochód został zabezpieczony na parkingu policyjnym i wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi - przekazuje st. asp. Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
@Shadow, 28.02.2014 15:49
<p>Poszedł na piechotę . I do tego został (...)</p>
Kęczanin , 27.02.2014 15:48
Ten Ford wygląda na samochód który od dłuższego czasu jeździł w Ketach ( może to taki sam model i kolor ) ...... Policja jest czujna :)
Shadow, 27.02.2014 13:37
a co z kierowcą?