KĘTY. „Ściął” słup i wbił się w budynek. Dwie osoby trafiły do szpitala

17 czerwca 2019 Autor: sz
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

W nocy z niedzieli na poniedziałek, kilkanaście minut po północy na ulicy Spacerowej w Kętach doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego.

-Kierujący land roverem 20-letni obywatel Czech jadąc ze zbyt dużą prędkością na łuku jezdni stracił panowanie nad swoim pojazdem i wypadł z jezdni. Pojazd uderzył w słup, ogrodzenie a następnie wpił się w ścianę budynku ogrzewalni dla bezdomnych – informuje Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Siła uderzenia była tak silna, że ściana budynku zawaliła się i pojazd praktycznie wjechał do pomieszczenia w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Dwóch z ogólnymi obrażeniami ciała zostało przewieziono do szpitala na badania, trzeciemu nic się nie stało.

20-letni kierowca otrzymał mandat karny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy

 

Pozostałe aktualności

Miejsce na reklamęMiejsce na reklamę www.optifloor.pl Miejsce na reklamęMiejsce na reklamęMiejsce na reklamę
Notice: Undefined variable: weboskiLink5 in /o24.pl/tpl/page/modules/right-col.php on line 74