KĘTY. Skaldowie zagrają dla 12-letniej Kamili. Pomóżmy i My!

18 lutego 2019 Autor: sz
KĘTY. Skaldowie zagrają dla 12-letniej Kamili. Pomóżmy i My!
Kamila ma 12 lat. W ostatnich miesiącach okazało się, że przez ten czas lekarze nie rozpoznali u dziewczynki mózgowego porażenia dziecięcego. Niewątpliwie to 12 lat straconych dla odpowiedniej rehabilitacji i rozwoju młodego człowieka.

Kamilę wychowuje samotnie mama, która nie poddała się i dzielnie walczy o zdrowie córki. Walczą też mieszkańcy Kęt, którzy zawiązali komitet społeczny „Gramy dla Kamili”, w skład którego wchodzą m.in. przyjaciele rodziny z klasy dziecka.

Rehabilitacja Kamili jest bardzo kosztowna, dlatego zorganizowane zostały wszelkiego rodzaju zbiórki pieniężne na leczenie młodej mieszkanki Kęt.

W sobotę, 6 kwietnia w Domu Kultury w Kętach, odbędzie się charytatywny koncert, podczas którego wystąpią Skaldowie, bez wątpienia ikona polskiej muzyki rockowej. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17.00.

Pomóc może każdy. Zbiórka pieniędzy na rehabilitację 12-letniej Kamili prowadzona jest też poprzez portal Zrzutka.pl - https://zrzutka.pl/hhz7zz. Każdy grosz się liczy!

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy