KĘTY. Swoją podróż zakończył w rowie. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

05 maja 2017 Autor: sz

72-letni mieszkaniec powiatu bielskiego kierował samochodem mając 2,28 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznę zatrzymali kęccy policjanci.

KĘTY. Swoją podróż zakończył w rowie. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie

Zdarzenie miało miejsce w miniony wtorek około godziny 17.00. Dyżurny Komisariatu Policji w Kętach otrzymał informację o kolizji na ulicy Młynek w Kętach. Na miejsce natychmiast udali się policjanci.

-Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie szybko odnaleźli znajdujący się w przydrożnym rowie samochód marki Renault oraz stojącego obok niego kierowcę, od którego od razu wyczuli woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 72-letni mieszkaniec powiatu bielskiego wsiadł za kierownicę auta mając w organizmie 2,28 promile alkoholu – informuje Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy