KĘTY. Tatuś na bani próbował odebrać córkę ze szkoły

13 kwietnia 2018 Autor: red
KĘTY. Tatuś na bani próbował odebrać córkę ze szkoły
Policjanci z komisariatu w Kętach zatrzymali nietrzeźwego sprawcę kolizji drogowej. 44-latek wsiadł za kierownicę seata mając w organizmie trzy promile alkoholu. W stanie upojenia alkoholowego jechał po córkę, by odebrać ją ze szkoły.

10 kwietnia, tuż po godzinie 14 na kęckim rynku kierowca seata zderzył się z autosanem relacji Kęty – Bielsko Biała, po czym odjechał w siną dal. Niedługo cieszył się bezkarnością.

Już po kilku minutach patrol jadący ulicą Sobieskiego zauważył wjeżdżającego na parking poszukiwanego seata z uszkodzeniami przedniej części karoserii. Kiedy pojazd się zatrzymał, funkcjonariusze przystąpili do kontroli.

Za kierownicą siedział pijany 44-letni mieszkaniec Kęt. Badanie wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. W trakcie prowadzonych przez policjantów czynności do samochodu podeszła 10-letnia dziewczynka. Jak się okazało, córka 44-latka, którą tenże miał odebrać ze szkoły.

- Dziewczynka została przekazana pod opiekę matce, natomiast nietrzeźwy trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji - powiedziała asp. szt. Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy