KĘTY. To już ostatni Pchli Targ w tym roku

20 listopada 2019 Autor: ren
KĘTY. To już ostatni Pchli Targ w tym roku

W niedzielę 24 listopada tradycyjnie na terenie miejskiego targowiska przy ul. Jana III Sobieskiego w Kętach odbędzie się ostatni raz w bieżącym roku Pchli Targ. W tym dniu będzie można zdobyć najróżniejsze cuda, cudeńka i bardzo oryginalne przedmioty.

Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno kupujących, jak i sprzedających. Podczas wydarzenia nie zabranie miłośników staroci, hobbystów, kolekcjonerów, artystów, a także poszukiwaczy ciekawych gadżetów.

-Tutaj każdy może sprzedawać, kupować i wymieniać to, na co tylko ma ochotę! – zapewniają organizatorzy.

Pchli Targ będzie kontynuowany w 2020 roku na tych samych zasadach jak dotąd, czyli w każdą czwartą niedzielę miesiąca.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 7.00 i potrwa do godziny 14.00.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy