KĘTY. Trwa V Beskidzki Festiwal Tańca

24 lutego 2018 Autor: sz
KĘTY. Trwa V Beskidzki Festiwal Tańca

Dzisiaj i jutro w kęckiej hali sportowej odbywa się V Beskidzki Festiwal Tańca po honorowym patronatem Jacka Krupy – Marszałka Województwa Małopolskiego oraz pod patronatem Jacka Krupy.

W sobotę odbywa się IV edycja Rywalizacji Rekreacji Małopolski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w różnych kategoriach wiekowych.

Jutro natomiast obejrzeć będzie można tancerzy hip-hopowych, jazz, show dance, formacje, mini formacje, solistów i duety podczas V Przeglądu Tańca Nowoczesnego.

Ceny biletów

za jeden blok: 15 zł (bilet normalny) lub 7 zł (bilet ulgowy)
bilet całodobowy: 30zł (bilet normalny) lub 15zł (bilet ulgowy)
dzieci do lat 7: wstęp wolny
oplata startowa: 9 zł od osoby

Miejsce: Hala Sportowa OSiR w Kętach, os. Nad Sołą 29

Organizatorzy: Dom Kultury w Kętach, KTT Ragtime, Gmina Kęty.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy