BULOWICE-KĘTY. Ujęty sprawca potrącenia 13-letniego rowerzysty

09 lipca 2018 Autor: red
Fot. KPP Oświęcim

Fot. KPP Oświęcim

Kilka godzin zajęło kęckim policjantom odszukanie i zatrzymanie 31-letniego mieszkańca Andrychowa. Mężczyzna jest podejrzany o potrącenie w Bulowicach 13-letniego rowerzysty i ucieczkę z miejsca zdarzenia.


Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż przed godziną 21 na ulicy Nad Brzegiem w Bulowicach.


Kierowca forda focusa potrącił jednego z trzech jadących na rowerach małoletnich rowerzystów, a następnie nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.


13-letni mieszkaniec Bulowic został przewieziony do szpitala na badania, gdzie stwierdzono u niego jedynie stłuczenia.

- Funkcjonariusze natychmiast wszczęli poszukiwania sprawcy, które ułatwił fakt, iż zgubił on na miejscu zdarzenia tablicę rejestracyjną pojazdu. Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych okazało się, że samochodem poruszał się 31 - letni mieszkaniec Andrychowa. Policjanci ustalili również, że mężczyzna czasowo przebywał na terenie Kęt - informuje sierż. szt. Ilona Domagała z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


Poszukiwany mężczyzna nie powrócił do miejsca zamieszkania. Dziś nad ranem w trakcie prowadzonych czynności, na ulicy Olszyny w Bulowicach policjanci odnaleźli ford focusa z tylną tablicą rejestracyjną. Na samochodzie widoczne były ślady uszkodzenia przedniej części karoserii.


- Pojazd został zabezpieczony. Podejrzany o potrącenie 31-latek został zatrzymany w chwilę po tym, jak wrócił do jednego z kęckich mieszkań - dodała Ilona Domagała, podkreślając że w chwili zatrzymania mężczyzna był trzeźwy.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna Oswiecimskie24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Creative Company Szymon Chabior, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Złotych Kłosów 78/5, NIP: 5492155460, w celu obsługi komentarza użytkownika. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Brak komentarzy